مهاجرت به هلند

هلند یکی از کشورهای محبوب برای مهاجرت و اخذ اقامت در اروپا است و در حال حاضر روش های مختلفی برای اخذ اقامت هلند و مهاجرت به این کشور وجود دارد. هلند یکی از کشورهای پیشرفته اروپاست و اقتصاد پایدار آن به همراه کیفیت بالای زندگی در آن باعث شده است بسیاری به فکر مهاجرت به هلند و اخذ اقامت هلند باشند. خوشبختانه با توجه به راه های مختلف جهت مهاجرت به هلند متقاضیان می توانند با دریافت مشاوره از متخصصین مجموعه ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت، با توجه به شرایط خود بهترین روش جهت مهاجرت و اخذ اقامت هلند را برگزینند. در این مقاله درباره روش های مختلف مهاجرت به هلند و شرایط آن شرح داده ایم تا دید بهتری به کشور هلند و نحوه مهاجرت به این کشور داشته باشید.


مهاجرت به کشور هلند

هلند کشوری واقع در اروپای شمالی در میان دریای شمال و کشورهای آلمان و بلژیک است و حدود 17 میلیون جمعیت دارد. شهر آمستردام (Amsterdam) پایتخت این کشور و زبان رسمی این کشور هلندی است؛ زبان انگلیسی زبان دوم مردم هلند می باشد و مردم این کشور از افراد با سواد قاره اروپا هستند. کشور هلند که به گل های مختلف و زیبایش معروف است دارای طبیعتی بی نظیر با دشت های سر سبز بوده و هوای بسیار پاکی دارد. کیفیت زندگی در هلند یکی از بهترین های اروپاست و زندگی در این کشور مزایای بسیاری دارد. دین اکثر مردم هلند مسیحیت است و ادیان دیگر در این کشور مورد احترام قرار گرفته می شود. هلند از جمله کشورهاییست که آزادی زیادی در آن جریان دارد و بسیاری خواهان مهاجرت و اقامت در این کشور هستند. واحد پول این کشور یورو و یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیز می باشد.


راه های اخذ اقامت هلند

همانطور که در ابتدا گفتیم روش های مختلفی برای مهاجرت به هلند و اخذ اقامت این کشور وجود دارد. هر کدام از این روش ها پروسه و روند مربوط به خود را دارند که با کمک مشاورین ما می توانید به درستی آنها را طی کنید و در هلند اقامت یابید. با توجه به عضویت هلند در اتحادیه اروپا افرادی که شهروند این اتحادیه هستند بعلاوه شهروندان سوئیس و منطقه اقتصادی اروپا می توانند بدون نیاز به مجوز در هلند اقامت یابند. اما دیگر شهروندان برای مهاجرت به هلند نیاز به دریافت مجوز و ویزای این کشور دارند که با انجام مراحل آن و درخواست در کنسولگری این کشور این امر ممکن می باشد. خوشبختانه هلند در ایران دارای سفارت خانه است و دریافت ویزای هلند از روش های زیر امکان پذیر است.

•        اخذ اقامت هلند از طریق کار

•        اقامت در هلند با استفاده از روش تحصیل

•        اقامت در هلند از راه ازدواج

•        مهاجرت به هلند از روش ثبت شرکت (سرمایه گذاری)


مزایای مهاجرت به هلند

علاوه بر هلند کشورهای دیگری نظیر آلمان، اتریش، سوئیس و بسیاری دیگر از کشورها هستند که از نظر اقتصادی در شرایط مناسبی قرار دارند لذا متقاضیان می بایست مزایای هر کدام از این کشورها را مطالعه نموده و با توجه به شرایط خود کشور مقصد را برای مهاجرت و اخذ اقامت انتخاب نمایند. در این جا مزایای مهاجرت به هلند را به طور خلاصه شرح داده ایم. می توان گفت هلند یکی از پاک ترین کشورهای اتحادیه اروپا است به طوری که استفاده از دوچرخه در این کشور جهت رفت و آمد بسیار فراگیر میباشد. علاوه بر این هلند کشوری امن و میزان جرم و جنایت در آن بسیار پایین است؛ هلند همچنین اقتصادی پیشرفته و بازار کار مناسبی دارد. همچنین با توجه به روابط مناسب تجاری هلند با دیگر کشورها این کشور مکان مناسبی برای تجارت است. علاوه بر این از دیگر مزایای مهاجرت به هلند:

•     زندگی در سطح کیفی بالا و مناسب

•     آزادی بالای زندگی در هلند

•     تحصیل در برترین دانشگاه های اروپا

•     کار و کسب درآمد بالا

•     زندگی در کشوری امن و پاک

•     جامعه پویای هلند و مهاجر پذیر

•     دسترسی به اروپا و بازار کار اروپا

•     ارزش بالای پاسپورت هلند

•     عضویت این کشور در منطقه شنگن و اتحادیه اروپا


مهاجرت به هلند و انواع ویزا

هر فرد خارجی که به کشور هلند می رود به استثنای شهروندان اتحادیه اروپا و (EEA) و اتباع سوئیس، موظف است ظرف سه روز از ورود به کشور، به پلیس خارجه این کشور (Vreemdelnigenpolitie) ورود خود را گزارش دهد. این کار باید در شهرداری شهری که در آن ساکن خواهید بود انجام شود. برای درخواست اجازه اقامت هلند باید شرایط خاصی را رعایت کنید و بایستی دارنده یکی از ویزاهای هلند باشید. به طور کلی جهت سفر به هلند دو نوع ویزا وجود دارد که به نام های ویزای کوتاه مدت C و ویزای بلند مدت MVV شناخته می شوند.

انواع ویزا مدت اعتبار قابلیت تمدید
ویزای کوتاه مدت C کم تر از 3 ماه در شرایط خاص
ویزای بلند مدت MVV بیش از 3 ماه دارد

اگر مایل به ماندن در هلند به مدت بیشتر از 3 ماه هستید و اگر مایل به دریافت درخواست اجازه اقامت هلند هستید، به یک مجوز اقامت موقت در قالب MVV نیاز دارید. اگر به ویزای بلند مدت احتیاج دارید قبل از عزیمت به هلند باید در سفارت هلند یا کنسولگری در کشور محل اقامت خود درخواست کنید. همه افراد نیاز به ویزا برای اجازه اقامت در هلند ندارند؛ اتباع کشورهای استرالیا، کانادا، ژاپن، موناکو، نیوزیلند، کره جنوبی، ایالات متحده آمریکا و واتیکان نیازی به این مجوز ندارند. شهروندان اتحادیه اروپا، EEA و سوئیس نیز از دریافت MVV معاف هستند؛ توجه داشته باشید که شهروندان کرواسی برای سال اول نیاز به این مجوز دارند.


اخذ ویزای کار هلند و اقامت در هلند

یکی از روش های مهاجرت و اخذ اقامت دائم هلند فقط در 5 سال، استفاده از روش مهاجرت به هلند از طریق کار است. در این صورت چنانچه بتوانید به هلند مهاجرت کنید و 5 سال در آنجا اقامت داشته باشید می توانید به راحتی اقامت دائم هلند را بدست آورید. جهت کار در هلند لازم است در ابتدا کارفرمای شما در هلند مجوز استخدام نیروی کار خارجی را دریافت کند که لازمه آگهی شغل مورد نظر خود به مدت 3 ماه در هلند و 3 ماه در اتحادیه اروپا است. پس از 6 ماه کارفرما می تواند برای استخدام نیروی کار خارجی درخواست کند. پس از کسب مجوز کارفرما می تواند به شما پیشنهاد کاری دهد و با استفاده از نامه کارفرما با مراجعه به کنسولگری هلند درخواست ویزای کار MVV کنید.

با دریافت ویزای کاری هلند می توانید از همان ابتدا در هلند درآمد داشته باشید و مهاجرت بسیار خوبی داشته باشید. جهت اطلاع از بازار خوب کار در هلند کافی است نگاهی به نرخ بیکاری این کشور در سال های اخیر بیاندازیم که یکی از پایین ترین نرخ های بیکاری در اروپا است. لازم به ذکر است جهت کار در هلند تسلط به یک یا هر دو زبان هلندی انگلیسی مورد نیاز خواهد بود.

سال نرخ بیکاری هلند
2010 6.10%
2011 6.10%
2012 7.10%
2013 8.90%
2014 9.00%
2015 8.60%
2016 7.30%
2017 5.90%
2018 4.80%
2019 4.30%
2020 3.50%

مهاجرت به هلند از طریق تحصیل

افرادی که خواهان مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل هستند می توانند با پذیرش از یکی دانشگاه های واقع در هلند ویزای تحصیلی دریافت کنند و در هلند اقامت تحصیلی داشته باشند. هلند یکی از کشورهای پیشرو در آموزش مدرن و خلاقانه است و تحقیقات و پژوهش های مبتکرانه و ایده های نو بسیار مورد استقبال نظام آموزشی این کشور قرار می گیرد. تحصیل در هلند در مقاطع عالی پس از پیوستن به روند بولونیا در هلند در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا صورت می گیرد. با ورود به هریک از این مقاطع دانشجویان می توانند مجوز اقامت هلند را کسب کنند و به این کشور مهاجرت کنند. خوشبختانه جهت تحصیل در هلند نیاز به زبان هلندی ندارید چرا که بسیاری از برنامه های آموزشی در این کشور به زبان انگلیسی ارائه می شوند و با ارائه مدرک زبان آیلتس و یا تافل می توانید در هلند تحصیل کنید.

تحصیل در هلند با توجه به کیفیت و رتبه دانشگاه های این کشور بسیار مورد استقبال دانشجویان خارجی قرار گرفته و بسیاری با تحصیل در هلند و سپس کار در این کشور، اقامت دائم هلند را اخذ می کنند. لازم به ذکر است هزینه تحصیل در هلند برای دانشجویان غیر عضو اتحادیه اروپا بالاتر می باشد و حدود 7000€ الی 16000€ (یورو) در سال هزینه در بر دارد. در اینجا از جمله دانشگاه های مختلف هلند را معرفی کرده ایم.

نام دانشگاه شهر
دانشگاه آمستردام آمستردام
دانشگاه لیدن لیدن
دانشگاه گرونیخن گرونیخن
دانشگاه رادبود نایمخگن
دانشگاه اوترخت اوترخت
دانشگاه دلفت دلفت
دانشگاه ماستریخت ماستریخت
دانشگاه اراسموس روتردام
دانشگاه تیلبورگ تیلبورگ
دانشگاه هانزه گرونیخن

مهاجرت به هلند از طریق ازدواج

همانند دیگر کشورهای جهان با توجه به نیاز زندگی مشترک دو فرد ازدواج کرده، کشور هلند نیز به فردی که با یک تبعه هلندی ازدواج کند این اجازه را می دهد تا آن فرد همراه با همسر خود در هلند زندگی کنند و اقامت یابند. لذا جهت مهاجرت به هلند از طریق ازدواج متقاضیان بایستی به موارد زیر دقت کنند.

•        ازدواج بایستی به صورت مدنی ثبت شود.

•        فرد بایستی ثابت کند که ازدواج وی واقعی است و مدارکی در این باب نشان دهد.

•        فرد بایستی دارای تمکن مالی برای رفع هزینه زندگی در هلند را داشته باشد. (حدودا ماهی 1700€ یورو)

•        فرد می بایست به زبان هلندی یا انگلیسی مسلط باشد.

علاوه بر این جهت اخذ اقامت دائم هلند از طریق ازدواج فرد می بایست حداقل 3 سال با همسر هلندی خود زندگی کرده باشد. از جمله مدارک لازم برای مهاجرت به هلند از طریق ازدواج شامل:

✓     گواهی تجرد یا فوت همسر قبلی متقاضی

✓     گذرنامه معتبر

✓     گواهی ازدواج و کپی

✓     حساب بانکی و اثبات تمکن مالی

✓     مدارک دال بر زندگی مشترک شامل عکس و فیلم

✓     مدارک شناسائی

✓     مدرک زبان

✓     درخواست ویزا و پرداخت هزینه


مهاجرت به هلند از طریق ثبت شرکت در هلند

یکی از روش های ایجاد کسب و کار در هر کشوری ثبت شرکت و کار در آن است؛ هلند نیز به مهاجرین خارجی اجازه می دهد تا برای ایجاد کسب و کار بتوانند شرکت خود را ثبت کنند. تا زمانی که مراحل قانونی و ثبت نام را به درستی انجام دهید، روند ایجاد یک تجارت در هلند نسبتا ساده است. یکی از اولین تصمیماتی که شما باید بگیرید این است که تصمیم بگیرید چه نوع شغلی را برای راه اندازی انتخاب کنید. شکل قانونی شرکت، تعهدات و نرخ های مالیاتی شما را تعیین می کند. تجارت شما باید در یکی از این دسته ها قرار بگیرد:

شرکت تک نفره: این بدان معناست که شما تنها صاحب شرکت هستید و حق دریافت سود شرکت را دارید. ممکن است شما کارمند داشته باشید یا نداشته باشید. شما مالیات بر درآمد را بر روی سود پرداخت می کنید.

مشارکت محدود: این نوع خاصی از مشارکت عمومیست که در آن یک شریک فعال و دیگری غیر فعال است؛ شریک غیر فعال می تواند در تجارت فعال باشد و یک کارآفرین محسوب می شود. معمولا شریک غیر فعال از نام خود در شرکت استفاده می کند و به سرمایه گذاری کمک می کند اما ریسک کمتری در این مشارکت دارد. طبق قانون، توافق نامه کتبی لازم نیست اما توصیه می شود که نوعی توافق نامه امضا شده وجود داشته باشد. شرکای فعال مالیات بر درآمد را پرداخت می کنند در حالی که شرکای غیر فعال از سود دریافت شده مالیات می دهند.

مشارکت عمومی: حداقل از مشارکت دو نفر تشکیل می شود و هر دو کارآفرین محسوب می شوند.

شرکت با مسئولیت محدود: BV یک شرکت محدود با سهام است که سهام آن به صورت خصوصی ثبت شده است؛ سهامداران فقط مسئولیت سهم سرمایه خود را دارند. هیچ شرط قانونی برای داشتن شرکت BV در هلند وجود ندارد، تنها شرط قانونی این است که شرکت دارای آدرس هلندی باشد.


مهاجرت و اخذ اقامت هلند از طرق دیگر

علاوه بر ثبت شرکت جهت اخذ اقامت هلند سرمایه گذاران می توانند با سرمایه گذاری مستقیم 1,250,000€ (یورو) در زمینه های مختلف در هلند سرمایه گذاری کنند و اقامت هلند را بدست آورند. لازم به ذکر است اخذ اقامت هلند از طریق خرید ملک امکان پذیر نیست. علاوه بر روش های گفته شده برخی به دنبال استفاده از روش غیر قانونی پناهندگی در هلند می باشند که با توجه به ریسک بالا و میزان ریجکتی بالا این روش به توسط مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت اکیدا منع شده و استفاده از روش های دیگر مهاجرتی که در این مقاله شرح داده شده توصیه می گردد. مشاورین این موسسه استفاده از تحصیل و یا کار را بهترین روش مهاجرت به هلند می دانند و در استفاده از این طرق و یا دیگر راه های قانونی آماده مشاوره و راهنمایی متقاضیان می باشند.

تحصیل در هلند

تحصیل در هلند
با توجه به نظام آموزشی پیشرفته و نوآوری آموزشی در هلند، تحصیل در هلند مورد استقبال دانشجویان بین المللی قرار گرفته است. همچنین با تحصیل در هلند بسیاری، پس از تحصیل در این کشور می مانند و اقامت دائم هلند را بدست می آورند. تحصیل در هلند امروزه با توجه به اهمیت حضور دانشجویان بین المللی به دو زبان هلندی و انگلیسی ارائه می گردد. تحصیل همواره یکی از روش های مهاجرتی بوده و هلند نیز از این قاعده مستثنی نیست و بسیاری با استفاده از تحصیل به کشور هلند مهاجرت کرده و اقامت می یابند. لازم به ذکر است جهت تحصیل در هلند و مهاجرت به هلند اطلاعات کاملی درباره شرایط تحصیل و مقاطع مختلف تحصیلی در این کشور توسط همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت برای علاقه مندان تحصیل در هلند در این مقاله نگارش شده است. تحصیل در مدارس هلنددر کشور هلند نزدیک به 4 میلیون دانش آموز در حدود 9000 مدرسه مشغول به تحصیل هستند. آموزش در مدارس هلند عمدتا به زبان هلندی ارائه می شود، اما چندین مدرسه وجود دارد که به دانش آموزان به زبان انگلیسی آموزش می دهد. یکی از ویژگی های تحصیل در مدارس هلند، آزادی آن است. این بدان معناست که مدارس می توانند برای خود تصمیم بگیرند که چه دوره هایی را ارائه کنند و چگونه آنها را آموزش دهند؛ البته دولت چند قانون از جمله تعداد ساعتی که کودکان باید در مدرسه در سال باشند، امتحانات و غیره را تعیین می کند. مدارس در هلند هم به صورت دولتی هم به صورت خصوصی می باشد که همگی تحت نظرnbsp;وزارت آموزش، فرهنگ و علوم این کشور می باشد. علاوه بر این مدارس بین المللی نیز در هلند برای تحصیل دانش آموزان مهاجر وجود دارد جایی که مهاجرین با زبان و فرهنگ هلندی بیشتر آشنا می شوند.تحصیل در مدارس هلند و مقاطع تحصیلیتحصیلات در هلند اجباری است؛ کودکان موظفند از 5 سالگی تا 17 سالگی در مدرسه تحصیل کنند، یا حداقل تا پایان سال تحصیلی که در آن 16 ساله می شوند تحصیل کنند؛ بعد از سن 16 سالگی، کودکان باید تا سن 17 سالگی حداقل یک روز در هفته به مدرسه بروند. تحصیل در مدارس هلند به دو مقطع تحصیلی تقسیم می گردد. دانش آموزان در هلند بسته به انتخابی که در دوره متوسطه انجام می دهندnbsp; می توانند تحصیلات عالی یا تحصیلات حرفه ای متوسطه را ادامه دهند.مقطع دبستان: دانش آموزان در هلند وقتی به سن 4 یا 5 سال رسیدند وارد دبستان می شوند و 8 سال در این مقطع تحصیل می کنند، والدین بایستی از قبل برای ثبت نام فرزند خود برنامه ریزی کنند زیرا برخی از مدارس دارای لیست انتظار هستند. مدارس مشخص می کنند که چه کلاس هایی برگزار شود و چگونه باشد، اما دولت برخی از الزامات را تنظیم کرده است که باید همه مدارس مطابق آن باشند.مقطع متوسط: در این مقطع دانش آموزان می توانند سه حالت مختلف را که شامل پیش دانشگاهی، عمومی و فنی است را انتخاب کنند. بیشتر مدارس سالانه 3 تا 4 بار گزارش وضعیت دانش آموزان ارائه می دهند، جایی که می توانید پیشرفت فرزندتان را دنبال کنید. مانند آموزش ابتدایی، تا زمانی که دانش آموزان طبق مقررات آموزش اجباری به مدرسه بروند، هیچ شهریه ای پرداخت نمی شود. با این وجود هزینه های کتاب، سفر و سایر خدماتی که مدرسه ارائه می کند، ممکن است ارائه دهد به عهده والدین می باشد.تحصیل عالی در هلندپس از مقطع متوسط و مدرسه تحصیلات عالی در هلند ارائه می گردد که منجر به دریافت مدارک معتبر می شود. دانشگاه های هلند بسیار پیشرفته هستند و در توسعه و معرفی روش های جدید تدریسی شناخته شده می باشند. آموزش در هلند هم به صورت کارآمد و هم در سطح بین المللی است؛ از سال 2002 هلند برای آموزش عالی خود از مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد استفاده می کند، بدین معنی که مقاطع را می توان در سطح بین المللی مقایسه کرد؛ این امر باعث می شود که افراد سایر کشورها بتوانند مدرک خود را در هلند به رسمیت بشناسند. با اخذ اقامت تحصیلی در هلند و آموزش عالی در این کشور می توانید مدارک زیر را در دانشگاه های هلند دریافت کنید:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مدرک لیسانس در دانشگاه های علوم کاربردی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه های کلاسیک&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مدرک دکترا در دانشگاه های کلاسیک یا در موسسات بین المللی ویژهتحصیل در هلند در مقطع کارشناسیمقطع کارشناسی در هلند مانند دیگر کشورهای جهان اولین سطح تحصیلات عالی است که با اتمام دوره های تحصیلی آن می توانید مدرک لیسانس را اخذ کنید. تحصیل در مقطع کارشناسی در این کشور به دو زبان هلندی و انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان با ارائه مدرک معتبر زبان می توانند با مکاتبه با دانشگاه خود و اطلاع از شرایط دانشگاه مورد نظر در این مقطع به تحصیل بپردازند. با داشتن مدرک متوسطه تحصیلی معتبر با معدل مناسب و بالاتر از 13 دانشجویان می توانند جهت پذیرش تحصیلی مدارک خود را به دانشگاه مورد نظر ارسال کنند. تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند 3 تا 4 سال به طول می انجامد و تحصیل این مقطع لازمه ورود به مقطع کارشناسی ارشد می باشد.تحصیل کارشناسی ارشد در هلندتحصیل در هلند در مقطع کارشناسی ارشد پس از تحصیل کارشناسی و داشتن مدرک لیسانس امکان پذیر است. مدت زمان مقطع کارشناسی ارشد در هلند 1 تا 2 سال می باشد و به زبان های انگلیسی و هلندی ارائه می گردد. تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هلند دارای برنامه های متنوعی است و تحصیل در هلند و این مقطع مزایای بسیاری دارد که در زیر به آن اشاره کرده ایم.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; نوآوری و خلاقیت یکی از ویژگی های دانشگاه های هلند است.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه های هلند از سابقه تاریخی خوبی برخوردارند.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه های هلند در تمام رشته های اصلی دارای مدرک کارشناسی ارشد هستنnbsp; اما موضوعاتی مانند مهندسی، اقتصاد و مدیریت بازرگانی به ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی بین المللی محبوب تر می باشد.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اکثر دانشجویان به خصوص دانشجویان اتحادیه اروپا زیر 55 سال می توانند برای تحصیل کارشناسی ارشد در هلند وام تحصیلی و بورسیه تحصیلی دریافت کنند.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه های هلند با بیش از 90000 دانشجو محیطی بین المللی برای تحصیل می باشد.تحصیل دکترا در هلندتحصیل در هلند نیز مطابق با روند آموزشی اتحادیه اروپا یعنی فرایند بولونیا دارای 3 سطح عالی است که سومین سطح آن به عنوان مقطع دکترا یا همان PHD می باشد. طول تحصیل مقطع دکترا در کشور هلند 4 سال است و دانشجویان با ویزای تحصیلی در این مقطع می توانند در این مدت در هلند اقامت داشته باشند. تحقیقات و پژوهش در هلند بسیار در جایگاه ویژه ای قرار دارد و این کشور از نظر شاخص تحقیقات در زمینه های نو و ایده های جدید در میان 6 کشور برتر اروپا در کنار کشورهایی همچون سوئد، فنلاند و دانمارک قرار گرفته است. مانند انگلستان، تحقیقات دکترا در هلند نیز با موضوعات خاص انجام می شود و به صورت ارائه پایان نامه یا تز دکترا به اتمام می رسد.تحصیل در دانشگاه های برتر هلندهمانطور که اشاره کردیم هلند دارای دانشگاه های بسیار برجسته و پیشرفته ای در اروپاست و رده بندی های جهانی دانشگاه های هلند نشان از کیفیت بالای این دانشگاه ها دارد. تحصیل در دانشگاه های برتر هلند امکان تحصیل در 200 دانشگاه برتر جهان برای دانشجویان را برقرار می سازد. مدارک صادر شده از این دانشگاه ها بسیار معتبر هستند و دانشجویان پس از تحصیل در این دانشگاه ها می توانند به راحتی اقامت اروپا را بدست آورند. در اینجا طبق رده بندی سال 2020 برترین دانشگاه های کشور هلند معرفی شده اند:رتبه نام دانشگاه رده بندی QS 2020 رده بندی TIMES 2020 1 دانشگاه تکنولوژی دلفت 50 67 2 دانشگاه آمستردام 64 62 3 دانشگاه تکنولوژی آیندهوون 102 186 4 دانشگاه گرونیخن 114 73 5 دانشگاه لیدن 118 67 6 دانشگاه اوترخت 120 75 7 دانشگاه واگنیخن 125 59 8 دانشگاه اراسموس روتردام 183 69 9 دانشگاه توئنته 186 201 10 دانشگاه رادبود 217 128 هزینه تحصیل در هلندهزینه تحصیل در هلند با توجه به نوع دانشگاه های واقع در این کشور و همچنین مقطع تحصیلی متفاوت است، همچنین رشته های تحصیلی متفاوت در هلند هزینه های مختلفی دارد؛ برای مثال تحصیل در رشته های پزشکی در هلند هزینه بیشتری نسبت به تحصیل علوم مهندسی دارد. هزینه تحصیل در هلند را همچنین با استفاده از بورسیه های تحصیلی و وام های تحصیلی می توان کاهش داد. با این حال جهت درک بیشتر هزینه تحصیل در هلند بازه هزینه ها در جدول زیر ارائه شده است. مقطع تحصیلی هزینه (یورو) مدارس دولتی رایگان کارشناسی 5,00euro;-10,00euro; کارشناسی ارشد 7,00euro;-12,00euro; دکترا 4,00euro;-20,00euro; علاوه بر هزینه تحصیل در هلند متقاضیان بایستی هزینه اقامت و هزینه زندگی در هلند را نیز بررسی کنند. لازم به ذکر است استفاده از خوابگاه های دانشجویی در هلند محدود است و اولویت با دانشجویان اتحادیه اروپا می باشد. جهت بررسی تحصیل در دیگر کشورهای اروپایی و آمریکایی و اخذ اقامت تحصیلی در آنها نیز می توانید به موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت رجوع کنید و از مشاورین و متخصصین این مجموعه در این رابطه کمک بگیرید.
ادامه مطلب

تحصیل در هلند به زبان انگلیسی

تحصیل در هلند به زبان انگلیسی
با توجه به امکان تحصیل در هلند به زبان انگلیسی بسیاری از دانشجویان بین المللی جذب این کشور شده و به زبان انگلیسی در هلند در حال تحصیل هستند. در حال حاضر دوره های مختلف و برنامه مختلفی در هلند به زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه های این کشور برگزار می گردد و افرادی که تسلط به زبان هلندی ندارند می توانند در این کشور به زبان انگلیسی تحصیل کنند و در کنار آن زبان هلندی را بیاموزند. جهت تحصیل در هلند به زبان انگلیسی دانشجویان ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر می باشند. کشور هلند که در همسایگی کشورهای بلژیک و آلمان قرار دارد یکی از کشورهای پیشرو و جهت تحصیل به زبان غیر بومی خود و زبان انگلیسی است. در ادامه این مطلب همراه با موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت باشید تا تحصیل در هلند به زبان انگلیسی را بررسی کنید. شرایط تحصیل در هلند به زبان انگلیسیجهت تحصیل در هلند به زبان انگلیسی دانشجویان می بایستی مدرک زبان معتبر آیلتس یا تافل را ارائه کنند. افرادی که دارای مدرک آیلتس حداقل 6.5 هستند به راحتی با رعایت دیگر شرایط تحصیل در دانشگاه های هلند شامل ارائه مدرک معتبر با معدل بالا و تمکن مالی می توانند به این دانشگاه ها ورود پیدا کنند و در یکی از برنامه های تحصیلی انگلیسی زبان آن شرکت کنند و مدرک معتبر خود را دریافت کنند. لازم به ذکر است اگر نتیجه آزمون آیلتس شما زیر 6.0 باشد، شما در برنامه های تحصیلی در هلند پذیرش نمی شوید؛ برای پاسخگویی به این نیاز، دو گزینه اصلی روبروی شما خواهد بود:شما می توانید زبان انگلیسی را در کشور خود یا دیگر کشورها دوباره مطالعه کنید و آزمون را دوباره بدهید.یا اینکه می توانید در برنامه های آمادگی در دانشگاه مورد نظر خود ثبت نام کنید. در طی دوره آمادگی، ماژول های مختلف زبان انگلیسی شامل خواندن، نوشتن و مکالمه را سپری خواهید کرد و دروس پایه و اصلی مربوط به برنامه تحصیلی آینده خود را مطالعه خواهید کرد، همچنین با مهاجرت به هلند با روش ها، زبان و سبک زندگی هلندی آشنا می شوید. گذراندن دوره مقدماتی می تواند پیگیری مدرک تحصیلات عالی در هلند را بسیار آسان تر کند؛ البته توجه داشته باشید که همه دانشگاه های هلند دوره آمادگی را برگزار نمی کنند.مزایای تحصیل در هلند به زبان انگلیسیهلند، در قلب اروپا قرار دارد و همه ساله دانشجویان مختلفی از سراسر جهان را به خود جذب می کند. این کشور یک محیط متنوع، سبک زندگی پر جنب و جوش و فرصت های بی شماری را به دانشجویان ارائه می دهد. هلند در سطح جهان به عنوان یک کشور پیشرفته و بین المللی شناخته می شود که با سنت های خود در طول تاریخ گره خورده است. این کشور میزبان کاشفان و کارآفرینان خلاق بوده و وطن بسیاری از دانشمندان مشهور و برندگان جوایز نوبل و همواره یک رهبر و پیشرو در قاره اروپا بوده است. این کشور به خاطر دستاوردهای موجود در زمینه های مختلف علمی بسیار شناخته می شود؛ هلند به عنوان اولین کشور غیر انگلیسی زبان شناخته می شود که در دانشگاه های آن برای اسکان دانشجویان از خارج از کشور شروع به طراحی برنامه های آموزش عالی به زبان انگلیسی کرده است. از اواسط قرن گذشته، دانشگاههای هلند دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری و همچنین دوره های کوتاه و آمادگی را به زبان انگلیسی آموزش داده اند. از جمله مزایای تحصیل در هلند به زبان انگلیسی شامل:&bullnbspnbspnbspnbsp; عدم نیاز به مدرک زبان هلندی&bullnbspnbspnbspnbsp; گستردگی برنامه های انگلیسی زبان&bullnbspnbspnbspnbsp; اخذ مدرک شناخته شده و معتبر در سطح جهان&bullnbspnbspnbspnbsp; یادگیری زبان و فرهنگ هلند در طول تحصیل&bullnbspnbspnbspnbsp; تحصیل در کشوری حامی افکار خلاقانه و طرح ایده های نوتحصیل در دانشگاه های هلند به زبان انگلیسیدانشگاه های هلند به 3 گروه اصلی دانشگاه های تحقیقاتی، دانشگاه های علوم کاربردی و مؤسسات آموزش بین المللی و سایر مؤسسات تقسیم می شوند. طبقه بندی آنها بر اساس نوع و سطح برنامه های مطالعاتی ارائه شده است، اگرچه همه آنها طیف گسترده ای از گزینه های آموزش را به زبان انگلیسی در دسترس دارند. دانشگاه های هلند همچنین بیش از 60 سال است که آموزش عالی به زبان انگلیسی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. آنها به داشتن موسسات پیشگام در تدوین و معرفی روشهای نوین آموزش و پرورش شهرت دارند و مدارک ارائه شده از این دانشگاه ها در هر کشوری در جهان ارزشمند است. دانشگاه های هلند ضمن حفظ شهریه و عدم اختلاف با آموزش به زبان هلندی، تعداد گزینه های تحصیل به زبان انگلیسی را افزایش می دهند. در اینجا برخی از دانشگاه ها که تحصیل در هلند به زبان انگلیسی را ممکن ساخته اند معرفی شده اند:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه آمستردام هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه توئنته&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه هان&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه رادبود&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه HZ&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه هانزه&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه بردا&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه فونتیس&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه وریجه&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه ساکسیون&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه ویتنبورگ&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه استندن&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه اوانس&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دانشگاه وبسترتحصیل کارشناسی در هلند به زبان انگلیسیدانشجویانی که مایل به تحصیل در آموزش عالی و تحصیل در مقطع کارشناسی در هلند به زبان انگلیسی هستند، می توانند بیش از 200 برنامه تحصیلی را انتخاب کنند؛ در واقع انتخاب گسترده ای از برنامه های تحصیلی در هلند وجود دارد. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی به زبان انگلیسی دانشجویان بایستی مدرک معتبر آیلتس حداقل 6 و یا مدرک معتبر تافل 550 مبتنی بر کاغذ یا تافل اینترنتی 213 را ارائه کنند. برنامه های انگلیسی زبان در مقطع کارشناسی در هلند 3 تا 4 سال به طول می انجامد که گاها با 1 سال دوره آمادگی طول آن بیشتر نیز می شود. در جدول زیر برخی از برنامه های انگلیسی زبان ارائه شده توسط دانشگاه های هلند معرفی شده اند:دانشگاه برنامه تحصیلی دانشگاه رادبود شیمی، اقتصاد و تجارت، مدیریت تجارت، علوم مولکولی طبیعی، روانشناسی، علوم کامپیوتر و امنیت سایبری، هوش مصنوعی، مطالعات فرهنگ و هنر و مطالعات ارتباطات دانشگاه هان مهندسی خودرو، علوم طبیعی، ارتباطات، امور مالی، مهندسی برق و الکترونیک، مدیریت بین الملل و مدیریت اقتصاد دانشگاه ساکسیون مدیریت هتلداری، تجارت بین الملل، رسانه نو و تکنولوژی بازی، مهندسی الکترونیک، فیزیوتراپی، مدیریت گردشگری، مدیریت منابع انسانی بین الملل، مهندسی عمران، بازاریابی دانشگاه آمستردام علوم ارتباطات، مطالعات اروپا، علوم سیاسی، رسانه و اطلاعات، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات دانشگاه توئنته مهندسی برق، روانشناسی، طراحی صنعتی، آی تی، مهندسی عمران، مهندس مکانیک، علوم ارتباطات، علوم شیمی، مهندسی صنعتی و مدیریت، تکنولوژی نوگرانه، تکنولوژی پیشرفته، علوم فنی کامپیوتر تحصیل کارشناسی ارشد در هلند به زبان انگلیسیبرنامه های کارشناسی ارشد در هلند برای دانشجویانی که قبلا لیسانس دریافت کرده اند در دسترس هستند. اکثر برنامه های کارشناسی ارشد در دانشگاه های معتبر هلند 1 سال به طول انجامد اما همچنین دوره هایی با مدت 2 سال نیز وجود دارد. برنامه های کارشناسی ارشد در هلند می توانند دانشگاهی یا کاربردی باشند؛ برنامه های دانشگاهی در دانشگاه های تحقیقاتی در دسترس است و تمرکز آن بر تحقیقات علمی است؛ برنامه های کاربردی در دانشگاه های علوم کاربردی تدریس می شود و دانشجویان را برای کسب مهارت آماده می کند. جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در هلند به زبان انگلیسی ارائه حداقل نمره 6.5 آیلتس الزامیست. برنامه های LLM و MBA برنامه های تخصصی کارشناسی ارشد در زمینه های حقوق و مدیریت تجارت است، این برنامه ها دارای مدت زمان 1 یا 2 سال هستند؛ شرایط برنامه به طور معمول شامل ارائه مدرک لیسانس و سابقه کار در آن رشته است.در اینجا برخی از برنامه های کارشناسی ارشد به زبان انگلیسی در هلند را مشاهده می کنید:دانشگاه برنامه تحصیلی دانشگاه رادبود علوم اجتماعی، مدیریت، علوم نوآوری و کارآفرینی، مدیریت بازرگانی، زیست شناسی، زیست شناسی پزشکی، شیمی، اقتصاد، علوم اعصاب، محیط زیست، ریاضیات، فیزیک، مکانیسم مولکولی بیماری، فلسفه و ... دانشگاه هان مهندسی خودرو، مهندسی کنترل سیستم، علوم مولکولی طبیعی دانشگاه ساکسیون مدیریت، مدیریت املاک دانشگاه آمستردام فیزیک و نجوم، اقتصاد، فرهنگ و هنر، روانشناسی، علوم اجتماعی شهری، شیمی مولکولی، جغرافی، فیزیک، مهندسی سیستم و شبکه، علوم زمینی، علوم بیو پزشکی، علوم سیاسی و ... دانشگاه توئنته مهندسی شیمی، نانوتکنولوژی، علوم کامپیوتر، مدلسازی و مدیریت محیط زیست، علوم بهداشت، مهندسی صنعتی، تکنولوژی انرژی تجدید پذیر، مدیریت منطقه، منابع آب و محیط زیست، تکنولوژی آب، روانشناسی و ... تحصیل دکترا در هلند به زبان انگلیسیبرنامه های دکترا در دانشگاه های تحقیقاتی هلند برای دانشجویانی که قبلا مدرک دانشگاهی کارشناسی ارشد را اخذ کرده اند، ارائه می شود؛ این برنامه ها غالبا به عنوان موقعیت های پژوهشی در دانشگاه های هلند در دسترس هستند. جهت تحصیل به زبان انگلیسی در برنامه های دکترا در هلند ارائه مدرک زبان آیلتس حداقل 7 مورد نیاز می باشد. مطالعات دکتری در هلند عموما شامل فعالیتهای پژوهشی است و به پایان نامه که باید به زبان انگلیسی نوشته و دفاع شود نیاز دارد؛ بعضی از قسمت های پایان نامه معمولا در مجلات علمی بین المللی چاپ می شود، پس از اتمام کار تحقیقاتی، استاد راهنما آن را ارزیابی می کند و تصمیم می گیرد که آیا پایان نامه برای انتشار و دفاع آماده است یا خیر. کمیته ای برای تایید پایان نامه و بحث در مورد آن در مراسم دفاع شفاهی اختصاص خواهد می یابد. برنامه های دکترا در هلند 4 سال به طول می انجامد.برای دریافت اطلاعات دیگر در باب تحصیل در هلند در رشته های مختلف و مهاجرت تحصیلی به هلند می توانید بر تجربه و دانش متخصصین مجموعه ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تکیه کنید و از راهنمایی کامل برخوردار شوید.
ادامه مطلب

تحصیل پزشکی در هلند

تحصیل پزشکی در هلند
تحصیل در هلند در رشته پزشکی با توجه به دانشگاه های معتبر این کشور و امکان تحصیل به زبان انگلیسی در بین دانشجویان بین المللی بسیار محبوب است. البته جهت تحصیل رشته های پزشکی در هلند دانشجو موظف است در طول تحصیل خود زبان هلندی را نیز یاد بگیرد. هلند از جمله کشورهای مطرح در قاره اروپا برای تحصیلات رشته پزشکی است و این رشته همواره یکی از رشته های محبوب در هلند بوده و آموزش آن در سطح بسیار بالایی قرار دارد. تحصیل در هلند در رشته پزشکی با توجه به اعتبار دانشگاه های این کشور در ایران نیز در بین دانشجویان ایرانی بسیار محبوب است. تیم ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با تهیه این مقاله درباره تحصیل در هلند در رشته پزشکی به سوالات زیر پاسخ داده اند.nbspnbspnbspnbsp; شرایط تحصیل پزشکی در کشور هلند در سال 2020 چگونه است؟nbspnbspnbspnbsp; بهترین دانشگاه های هلند برای تحصیل رشته های پزشکی کدامند؟nbspnbspnbspnbsp; مزایای تحصیل پزشکی در هلند چیست؟nbspnbspnbspnbsp; هزینه تحصیل رشته های پزشکی در کشور هلند چقدر است؟nbspnbspnbspnbsp; اقامت پس از تحصیل پزشکی در هلند چگونه است؟درباره تحصیل در هلند در رشته پزشکیتحصیل رشته های پزشکی در سراسر جهان بسیار متفاوت است؛ هلند یکی از بهترین کشورها برای تحصیل پزشکی در دانشگاه های برتر پزشکی در اروپا است. دانشجویان بین المللی از سراسر جهان در هلند در رشته پزشکی تحصیل می کنند؛ دانشجویان بین المللی که در هلند مشغول به تحصیل پزشکی هستند، از دوره کارشناسی پزشکی تا برنامه های مراقبت های بهداشتی به برنامه های مختلفی دسترسی دارند که توسط دانشگاه های خصوصی و دولتی ارائه می شود. کالج های برتر پزشکی و کالج های بهداشت و درمان در هلند برنامه های پزشکی بی نظیری ارائه می دهند که متفاوت از دوره های مشابه در سایر کشورهای اروپایی است. چنانچه برای تحصیل پزشکی MS در هلند یا هر مدرک پزشکی ثبت نام شوید به بیش از صد هزار دانشجوی بین المللی که تحصیلات عالی خود را در هلند دنبال می کنند، می پیوندید.تحصیل در هلند در رشته پزشکی و شرایط کلیتحصیل پزشکی در کشور هلند مجموعا 7 سال به طول می انجامد که شامل 3 سال تحصیل دروس به زبان انگلیسی و 3 سال تحصیل دروس عملی به زبان هلندی و 1 سال کارآموزی در بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی می باشد. از آنجا که هلند پر از دانشگاه های معتبر و دارای فرهنگ غنی و جذاب است و همچنین به اکثر دانشجویان فرصت می دهند فضای کافی را برای توسعه مسیر خود داشته باشند، تحصیل رشته های پزشکی در هلند بسیار محبوب است. تحصیل در رشته های پزشکی در هلند از رشته های پزشکی عمومی، دندانپزشکی گرفته تا داروسازی و پرستاری در تنوع گسترده ای قرار دارد و دانشجویان به برنامه های مختلفی دسترسی دارند. جهت تحصیل پزشکی در هلند بسیاری از دانشجویان به شهرهای آمستردام، گرونیخن و ماستریخت مهاجرت می کنند. در جدول زیر همچنین مدت تحصیل کارشناسی بعلاوه کارشناسی ارشد در رشته های پزشکی در هلند را مشاهده می کنید.رشته پزشکی مدت زمان تحصیل در هلند پزشکی عمومی 7 داروسازی 6 پرستاری 5 دندانپزشکی 7 شرایط تحصیل پزشکی در هلند 2020از شرایط اصلی تحصیل در هلند در رشته پزشکی در سال 2020 داشتن مدرک دیپلم 12 ساله با نمرات بالای دروس پایه می باشد. برخی از دانشگاه ها نیز برای دانشجویان بین المللی خود آزمون GRE یا GMAT یا آزمون ورودی پزشکی برگزار می کنند که شامل دروسی از جمله شیمی، فیزیک و زیست شناسی می باشد. جهت تحصیل در هلند به زبان انگلیسی در رشته های پزشکی، دانشجویان بایستی دارای مدرک حداقل 6 آیلتس یا 520 تافل کتبی و یا 213 تافل اینترنتی باشند. همچنین جهت تحصیل به زبان هلندی دانشجویان بایستی به سطح B1 آزمون TUL برسند یا مدرک NT2-II را بدست آورند. توجه داشته باشید برخی از دانشگاه های هلند ممکن است شرایط دیگری نیز برای پذیرش دانشجویان بین المللی داشته باشند که در اینصورت با مراجعه به سایت دانشگاه و تماس با آنها می توانید از آنها اطلاع یابید.مزایای تحصیل در هلند در رشته پزشکیهلند یکی از کشورهای برجسته با نظام آموزشی بسیار معتبر است و دانشگاه های معتبر این کشور نیز مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت ایران هستند که با تحصیل و اخذ مدرک پزشکی در این دانشگاه های می توانید در ایران نیز مشغول به کار شوید. با تحصیل در هلند که به عنوان عضو اتحادیه اروپا می باشد می توانید از ویزای تحصیلی این کشور استفاده کنید و همچنین از عضویت این کشور در پیمان نامه شینگن استفاده کنید. از جمله مزایای تحصیل در هلند در رشته پزشکی می توان موارد زیر را اشاره کرد.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; تحصیل پزشکی در دانشگاه های معتبر هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دریافت مدرک پزشکی مورد تایید سازمان های معتبر و کشورهای مختلف در جهان&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; استفاده از امکانات پیشرفته و مدرن آموزش در هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اخذ اقامت هلند پس از تحصیل&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; کار و تحصیل در بیمارستان های مجهز هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اوقات فراغت مناسب و زندگی با کیفیت&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اخذ ویزای شنگن هلندتحصیل پزشکی در دانشگاه های هلنددانشکده های پزشکی و بهداشت در هلند دارای دوره های بالینی، پیش بالینی و بهداشتی می باشند که از رشته های دندانپزشکی گرفته تا روانپزشکی را ارائه می کنند. سیزده دانشگاه در هلند 47 دوره مختلف را در زمینه پزشکی و بهداشت و درمان در مقطع کارشناسی ارائه می دهند؛ 12 دانشگاه در هلند نیز 41 دوره مختلف را در مقاطع کارشناسی ارشد ارائه می دهند. علاوه بر این، یک دسته دیگر به نام پزشکی بالینی برای تحصیل پزشکی در هلند وجود دارد که تحت پوشش دانشگاه های برتر پزشکی است؛ مطالعه پزشکی بالینی در هلند تعدادی از دانشجویان بین المللی را به خود جذب کرده که دارای طیف گسترده ای از رشته های پزشکی شامل رادیولوژی، چشم پزشکی، قلب و عروق، زنان و زایمان و غیره می باشد. دانشگاههای برتر پزشکی هلند این برنامه های پزشکی را با هزینه ای نسبتا مناسب به دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. در اینجا دانشگاه های برتر پزشکی در هلند معرفی شده اند.رتبه نام دانشگاه شهر رده بندی TIMES 2020 1 دانشگاه واگنیخن واگنیخن 59 2 دانشگاه آمستردام آمستردام 62 3 دانشگاه لیدن لیدن 67 4 دانشگاه اراسموس روتردام 69 5 دانشگاه گرونینخن* گرونینخن 73 6 دانشگاه اوترخت اوترخت 75 7 دانشگاه ماستریخت* ماستریخت 125 *این دو دانشگاه برترین دانشگاه های هلند برای تحصیل پزشکی بالینی در هلند می باشد.تحصیل پزشکی در دانشگاه گرونینخن هلنددانشگاه گرونینخن (University of Groningen) هلند یکی از برترین دانشگاه های پزشکی دراین کشور و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های معتبر هلند است که در سال 1614 تاسیس شد. پردیس این دانشگاه در شهر گرونینخن در شمال کشور واقع شده و دانشکده های مختلف این دانشگاه در سطح شهر پراکنده هستند در حالی که برخی از آنها در مرکز شهر و اطراف آن واقع شده اند. دانشکده های این دانشگاه شامل دانشکده های حقوق، دانشکده فلسفه و دانشکده اقتصاد و تجارت می باشند؛ دانشکده پزشکی آن نیز در نزدیکی بیمارستان وابسته به دانشگاه، مرکز پزشکی دانشگاه گرونینخن (UMCG) قرار دارد. در این بیمارستان دانشجویان می توانند برنامه های تئوری و کارآموزی خود را دنبال کنند؛ در طول برنامه لیسانس ، دانشجویان می توانند مسیر مورد نظر خود را در این برنامه انتخاب کنند به عنوان مثال پزشکی، بهداشت جهانی یا پزشکی، و دیگر رشته ها را برگزینند.تحصیل پزشکی در دانشگاه ماستریخت هلنددانشگاه ماستریخت (University of Maastricht) هلند یکی دیگر از برترین دانشگاه های هلند جهت تحصیل در رشته های پزشکی است. این دانشگاه تحصیل لیسانس پزشکی به مدت 3 سال و فوق لیسانس پزشکی را نیز به مدت 3 سال بعلاوه 1 سال کارآموزی ارائه می دهد. یکی از بارزترین ویژگی های تحصیل لیسانس پزشکی در دانشگاه ماستریخت این است که آموزش به طور عملی متمرکز می باشد، به عنوان مثال ، شما می آموزید که چگونه به بازوی شبیه سازی شده تزریق کنید، و همچنین معاینه بدنی انجام دهید؛ تماس شما با بیماران در ابتدا ماهیت مشاهده ای خواهد داشت.nbsp;با پیشرفت برنامه، مسئولیت بیشتری در قبال بیماران خواهید داشت، به عنوان مثال در سال دوم خود، یک کار آزمایی مراقبت 4 روزه را در خانه سالمندان انجام می دهید تا با کار واقعی در مراقبت های بهداشتی آشنا شوید و در سال سوم، آموزش در کلینیک های سرپایی را می گذرانید. آموزش پزشکی در دانشگاه ماستریخت هر سال یک موضوع اصلی دارد، که کل برنامه ها حول محور آن می چرخد. تحصیل لیسانس پزشکی در این دانشگاه در 3 سال می باشد که به صورت زیر است:سال اول: مباحثی مانند گردش خون و تنفس بیان خواهد شد. در عین حال، آموزش مهارتهای تکنیک احیا آموزش داده می شود.سال دوم: شما یاد می گیرید که به روش بالینی در مورد تشخیص و درمان فکر کنید.سال سوم: به جای خواندن تئوری بیماری، شما در کلینیک ها بیماران واقعی را ملاقات می کنید، که موارد آنها اساس مطالعات شما را تشکیل می دهد.هزینه تحصیل در هلند در رشته پزشکیاز آنجا که دانشگاه های هلند عمدتا دولتی هستند و از این رو توسط دولت تامین می شوند، دانشجویان هلندی برای تحصیلات پس از دوره متوسطه خود، چه در دانشگاه، چه کالج و چه یک موسسه آموزشی دولتی دیگر، مبلغی به عنوان شهریه پرداخت می کنند. به دانشجویانی عضو اتحادیه اروپا نیز همان مبلغی را که دانشجویان هلندی ملزم به پرداخت هستند شهریه می پردازند. این در حالی است که دانشجویان غیر اتحادیه اروپا با هزینه های نهادی مواجه می شوند، که بین دانشگاه ها متفاوت است؛ این امر می تواند هزینه تحصیل پزشکی در هلند را برای افراد خارج از اتحادیه اروپا گران کند. در هر صورت به طور میانگین هزینه تحصیل پزشکی در هلند برای دانشجویان غیر عضو اتحادیه اروپا در حدود 1500euro; (یورو) الی 2500euro; (یورو) می باشد.موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با کادر مجرب خود آماده ارائه راهنمایی و مشاوره به متقاضیان عزیز برای مهاجرت به هلند از روش های مختلف به خصوص روش تحصیلی می باشد. برای برقرار ارتباط با توجه به شیوع ویروس کرونا می توانید به صورت تلفنی و آنلاین اقدام کنید و پرونده خود را دنبال کنید.
ادامه مطلب

مهاجرت به هلند از طریق کار

مهاجرت به هلند از طریق کار
مهاجرت به هلند از طریق کار یکی از روش های مناسب جهت اخذ اقامت هلند است چرا که با کار در هلند از همان ابتدا با اخذ درآمد، مهاجرین می توانند از پس هزینه های زندگی در هلند بر بیایند و همچنین از درآمد مناسبی برخوردار شوند. با استفاده از روش کار و ویزای کاری مهاجرین عملا نیاز زیادی به سرمایه ندارند و فقط با داشتن سرمایه اولیه برای مهاجرت و اقامت می توانند در هلند زندگی کنند. شهروندان کشورهای غیر عضو اتحادیه اروپا جهت مهاجرت به هلند از طریق کار نیازمند دریافت ویزای کاری و مجوز کار در این کشور می باشند. هلند عضو اتحادیه اروپا است و کار در این کشور به عنوان یک شهروند کشور ثالث نیازمند دریافت نامه از کارفرما در هلند می باشد. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با سال ها تجربه درباره مهاجرت همکاری آماده مشاوره و همکاری با متقاضیان می باشد.درباره مهاجرت به هلند از طریق کارخارجی بودن جهت کار در هلند می تواند کار را کمی سخت کند. بسیاری از مشاغل نیاز دارند که شما به زبان هلندی صحبت کنید. همچنین، مقررات محدود کننده ای در مورد استخدام شهروندان غیر اتحادیه اروپا و منطقه اقتصادی اروپا وجود دارد. اگر به دنبال کار در رستوران ها، کافه ها یا آموزش زبان های خارجی به ویژه انگلیسی هستید کار راحت تر خواهد بود؛ اما برای کار در بخش تخصص که نیاز به ارائه مدرک معتبر تحصیلی است، اولویت در ابتدا با شهروندان هلندی و سپس شهروندان اتحادیه اروپا می باشد. طبق قوانین هلند کارفرمایان برای استخدام نیروی خارجی باید موقعیت شغلی درخواستی خود را به مدت 6 ماه در هلند و اتحادیه اروپا تبلیغ کنند و در صورت نبود نیرو، برای استخدام نیرو کار خارجی اقدام کنند. در هر صورت جهت اخذ اقامت کاری و مهاجرت به هلند نیازمند دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرما خواهید بود.مزایای مهاجرت به هلند از طریق کارهلند یکی از کشورهای پیشرفته اروپاست و به خصوص در زمینه نوآوری و صنایع جدید این کشور بسیار فعال است. همچنین اکثریت مردم این کشور به زبان انگلیسی آشنا هستند و شرکت های مختلف بین المللی در این کشور مشغول به کار هستند. مهاجرت به هلند از طریق کار دارای مزایای بسیاریست؛ افرادی که از طریق کار به هلند مهاجرت می کنند در صورت زندگی مستمر به مدت 5 سال در این کشور می توانند اقامت دائم هلند را دریافت کنند. علاوه بر این مهاجرین به هلند می توانند با استفاده از ویزای همراه، خانواده خود را به هلند ببرند. در اینجا از جمله مزایای مهاجرت به هلند از طریق کار به طور خلاصه ذکر شده اند.nbspnbspnbspnbsp; کسب درآمد و حقوق از همان ابتدای مهاجرتnbspnbspnbspnbsp; امکان مهاجرت به همراه اعضای خانوادهnbspnbspnbspnbsp; زندگی در سطح بالاnbspnbspnbspnbsp; زندگی و کار در کشور پاک و امن هلندnbspnbspnbspnbsp; امکان اخذ اقامت دائم ظرف 5 سالnbspnbspnbspnbsp; امکان دریافت تابعیت هلندnbspnbspnbspnbsp; شرایط مناسب کار در هلندشرایط مهاجرت به هلند از طریق کارهمانطور که اشاره کردیم برای مهاجرت به هلند از طریق کار به عنوان یک شهروند غیر عضو اتحادیه اروپا، نیازمند اخذ ویزای کار هلند می باشید. لذا برای دریافت ویزای کار هلند نیازمند دریافت یک پیشنهاد شغلی معتبر و رسمی همراه با جزئیات و نامه کارفرما برای اخذ اقامت کاری هلند می باشید. شرط اصلی مهاجرت به هلند از طریق کار دریافت نامه کارفرما است لذا برای دریافت این کار بایستی خود را به کارفرمایان معرفی کنید و درخواست کار کنید. علاوه بر این ها فاکتور های زیر موجب افزایش شانس شما برای کار در هلند و مهاجرت و اقامت در این کشور است.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; رزومه کاری مناسب &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; تجربه کاری و داشتن مهارت&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; تسلط به زبان هلندی و انگلیسی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; داشتن مدرک معتبر تحصیلی &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; سن پایین و پتانسیل پیشرفت کاری&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; کار در سازمان ها و مراکز معتبر&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; تجربه کار در شرکت های بین المللیشرایط کار در هلندطبق قوانین هلند، کارکنان و کارگران در هلند مجاز به کار حداکثر 9 ساعت در روز و 45 ساعت در هفته هستند. با این حال، یک شخص فقط 2080 ساعت در سال مجاز به کار است، بنابراین متوسط ​​هفته کاری 40 ساعت می باشد. روزهای کار در هلند بسته به نوع کار، معمولا از دوشنبه تا جمعه است؛ همچنین، حداقل یک روز تعطیل در هفته به طور عادی یکشنبه، وجود دارد. ساعات کار از ساعت 9 الی 18 با دو استراحت 15 دقیقه ای و یک ساعت و نیم استراحت ناهار است. بسیاری از افراد استراحت نمی کنند، ناهار خود را در محل کار خود می خورند و به جای ساعت 18 ساعت 17 محل کار را ترک می کنند. کارکنان در هلند حداقل 20 روز در سال برای تعطیلات حق مرخصی دارند و کارفرمایان معمولا پنج روز بیشتر را برای مرخصی اضافه می کنند. کارمندان در طول تعطیلات حقوق و دستمزد عادی دریافت می کنند، متاسفانه تعطیلات ملی کمی در هلند وجود دارد بنابراین روزهای تعطیل کم می باشد.کار در هلند و میزان حقوقمیزان دستمزد و حقوق در هلند در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی در حد متوسط ​​به شمار میرود؛ میزان حقوق در هلند از کشورهای اسپانیا و ایتالیا بالاتر اما نسبت به انگلیس و آلمان پایین تر می باشد. میانگین حقوق ماهیانه کار در هلند در سال 2020، حدود 4,89euro; (یورو) است؛ حقوق حداقل به صورت ناخالص قبل از مالیات بر درآمد در هر ماه یا پایه سالانه ابلاغ می شود. مقایسه ها بصورت ساعتی یا هفتگی معمولا برای مشاغل پاره وقت انجام می شود. سیستم مالیاتی هلند مطابق با درآمد بیشتری کار می کند، به طوری که مالیات بیشتری نیز به عنوان درصدی از درآمد خود پرداخت می کنید. مالیات بر درآمد قبلا در دستمزد شما حساب شده، مالیات بر درآمد قبل از پرداخت ماهانه توسط کارفرمای شما کسر می شود، بدین معنی که دستمزدهای خالص و در پایان هر ماه به حساب بانکی شما واریز می شود.ویزای کار و مهاجرت به هلند از طریق کار اتباع اتحادیه اروپا و منطقه اقتصاد اروپا حق زندگی و کار در هلند را بدون دریافت اجازه و نیاز به ویزا دارند. علاوه بر اتحادیه اروپا شهروندان کشورهای ایسلند، لیختن اشتاین، نروژ و سوئیس نیز برای کار در هلند نیازی به کسب ویزا ندارند. اتباع سایر کشورها جهت کار در هلند باید در سفارت هلند یا کنسولگری کشور محل اقامت خود درخواست اجازه اقامت (MVV) کنند، سپس تا زمان تصمیم گیری در مورد برنامه، از مسافرت به کشورهای عضو شنگن خودداری کنند. مجوز کار مخصوص کارفرما است؛ شرکت باید نشان دهد که فرد متقاضی مجموعه خاصی از مهارت های لازم برای موقعیت شغلی را دارد و آنها قادر به ایجاد موقعیت شغلی برای شهروندان اتحادیه اروپا نبوده اند. اگر مجوز کار برای یک شرکت را دارید و بعد می خواهید شغل خود را تغییر دهید، به یک ویزای کار جدید احتیاج دارید. مدارک لازم برای اخذ ویزای کار هلند شامل:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دریافت نامه کارفرما در هلند &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ارائه گذرنامه و شناسنامه همراه با کپی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; عکس مناسب پاسپورت&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; تمکن مالی برای مهاجرت و زندگی در هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; عدم سابقه کیفری&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; گواهی پزشکی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; پرداخت هزینه ویزای کار هلندقرارداد کاری در هلند قوانین زیادی در هلند وجود دارد که کار و قراردادها را در هلند پوشش می دهد؛ حقوق قانونی، دستمزد و سایر شرایط شما با قرارداد شخصی شما تعیین می شود. قانون هلند مواردی از قبیل دوره های آزمایشی، تعطیلات، اخطار و اخراج، حداقل دستمزد ها، بهداشت و ایمنی و رفتار متقابل را در بر می گیرد. به یاد داشته باشید که قانون هلند به یک قرارداد کار کتبی احتیاج ندارد و در صورت توافق کلامی، قرارداد کار به وجود آمده است. با این حال توصیه می شود به عنوان یک مهاجر جهت جلوگیری از سوء استفاده قرار داد داشته باشید. قرارداد کاری در هلند به 2 صورت دائم و موقت می باشد.قرارداد موقت: یک قرارداد با مدت زمان ثابت در پایان دوره مشخص شده در قرارداد کوتاهتر از شش ماه قرار داد موقت محسوب می شود. از اول ژوئن سال 2015، کارمندانی که دو سال برای همان کارفرما با قراردادهای موقت کار کرده اند، در صورت ادامه قرارداد کار، حق داشتن قرارداد دائمی را دارند.قرارداد دائم: اگر کارفرما و کارگر در مورد مدت زمان کار توافق نکرده باشند، قرارداد کار برای مدت نامحدود در نظر گرفته می شود. همچنین در قرارداد های آژانس کاریابی، آژانس اشتغال کارفرمای قانونی شماست در حالی که برای شرکتی کار می کنید که از طریق آژانس کاریابی استخدام شده اید.در قرارداد کاری باید: &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; نام هر دو طرف ذکر شود. &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مکانی که کار انجام می شود موقعیت و ماهیت کارمند مشخص شود.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; زمان شروع کار و مدت کار در صورت انعقاد قرارداد ذکر شود. &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; همچنین باید حقوق مربوط به تعطیلات، حق مرخصی، حقوق و دستمزد و ترتیب پرداخت، ساعات کار، حقوق بازنشستگی (در صورت وجود) یا توافق نامه کار جمعی نیز در قرار داد ذکر شود. کاریابی در هلند و مهاجرت به هلند از طریق کارجهت کار در هلند و اخذ اقامت هلند از طریق کار روش های مختلفی برای کاریابی وجود دارد. به طور خلاصه استفاده از اینترنت، شبکه های اجتماعی، آژانس ملی استخدام در هلند، روزنامه ها و مجلات، سایت ها و موسسات معتبر کاریابی در هلند می تواند جهت یافتن کار در هلند موثر باشد. شرکتهای هلندی معمولا سریع به درخواست شما پاسخ می دهند؛ اگر ظرف 3 تا 4 هفته پاسخی دریافت نکردید، در تماس با آنها دریغ نکنید. همچنین رزومه شما باید مطابق با استانداردهای کشور هلند باشد. همچنین دریافت مشاوره و استفاده از وکیل معتبر جهت انجام امور مهاجرتی و جلوگیری از اشتباهات سهوی ضروری است.لذا در این راستا موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت با در اختیار داشتن وکیلان با تجربه و متخصص آماده راهنمایی شما در این زمینه و روش های مختلف مهاجرتی می باشد.
ادامه مطلب

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری
افرادی که دارای سرمایه و به فکر مهاجرت به هلند هستند می توانند مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را در دستور کار خود قرار دهند و اقامت این کشور را بدست بیاورند. کشور هلند یکی از کشورهای مدرن اروپاست و بازار کار در این کشور برای تجارت بازاری آزاد برای مهاجرین است. هلند عضو تجارت جهانیست و سرمایه گذاران به روش های مختلفی در هلند می توانند سرمایه گذاری کنند. البته استفاده از برخی از این روش ها مانند خرید ملک در هلند، امکان اخذ اقامت وجود ندارد؛ در هر صورت به عنوان یک سرمایه گذار در صورت رعایت شرایط سرمایه گذاری برای اخذ اقامت می توانید همراه با خانواده خود به کشور هلند سفر کنید و در این کشور اقامت یابید. همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند در رابطه با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری راهنمای شما باشند و پاسخگوی سوالات شما باشند.سرمایه گذاری در هلند و مهاجرت به هلندبسیاری از کارآفرینان خارجی، هلند را برای سرمایه گذاری انتخاب می کنند زیرا این کشور یک محیط تجاری مناسب، یک سیستم مالیاتی ویژه برای سرمایه گذاری را ارائه می دهد و این کشور یک مقصد مشهور برای فعالیت های تجاری است. هلند با فراهم آوردن یک محیط پایدار اقتصادی و سیاسی و تعداد زیادی معاهده مالیاتی مضاعف به یکی از مراکز مالی مورد نیاز برای افتتاح یک سرمایه گذاری تبدیل شده است. این کشور یک چارچوب قانونی و مالیاتی را ارائه می دهد که هم برای سرمایه گذاران داخلی و هم خارجی جذاب می باشد. اخذ اقامت هلند از طریق سرمایه گذاری برای کارآفرینان خارجی که آمادگی سرمایه گذاری در بازار هلند را دارند، امکان پذیر است. جدا از شرایط خاص سرمایه گذاری برای اجازه اقامت، متقاضی نیز باید شرایط عمومی را نیز رعایت کند؛ جهت سرمایه گذاری به طور کلی در سوئد شرایط زیر مورد نیاز است.حداقل مبلغ سرمایه گذاری: 1,250,00euro; (یورو) سرمایه گذاری: بدون محدودیت نوع ویزا: ویزای سرمایه گذاری زمان پردازش: 1 تا چند ماه اقامت دائم هلند: پس از 5 سال تابعیت هلند: پس از 5 سال در صورت درخواست مزایای مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاریهلند یکی از کشورهای پیشرفته و شناخته شده برای تجارت است و محیط بازار این کشور برای سرمایه گذاری بسیار مناسب می باشد. بازار سرمایه گذاری و سهام هلند به دلیل ثبات سیاسی و اقتصادی این کشور، سیستم حقوقی شفاف، مالیات پایین شرکتها و بازارهای سرمایه کارآمد از دیرباز سرمایه گذاران بین المللی را به خود جلب کرده است. با سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاران می توانند در عرض 5 سال اقامت دائم هلند را دریافت کنند و بدون نیاز به ویزای کار و یا مجوز در این کشور کار کنند. همچنین با دریافت اقامت دائم هلند سرمایه گذاران بدون نیاز به اجازه می توانند در کل منطقه شنگن سفر کنند و در هر جایی که می خواهند اقامت یابند. در اینجا از جمله مزایای سرمایه گذاری در هلند را ذکر کرده ایم:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اخذ اقامت دائم هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; امکان مهاجرت به همراه اعضای خانواده به هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; امکان دریافت پاسپورت ارزشمند هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ورود به بازار اتحادیه اروپا&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; سرمایه گذاری با ریسک پایین و سود مناسب&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; سرمایه گذاری در کشوری با نرخ بیکاری و تورم پاییندلایل سرمایه گذاری در هلند و مهاجرت به هلنددر اینجا برخی از دلایل سرمایه گذاری در هلند برای سرمایه گذاری در این کشور و مهاجرت به هلند را شرح داده ایم:براساس شاخص جهانی نوآوری (GII)، هلند در بین 126 کشور تخمین زده شده، در رتبه دوم قرار دارد. GII ابتکارات زیست محیطی، تجارت و زیرساخت ها را در رابطه با نوآوری اندازه گیری می کند. هلند همچنین متعهد به حفاظت از محیط زیست است و یک برنامه عالی برای کاهش انتشار CO2 تا 95٪ پیاده سازی کرده است.امروزه، هلند رهبر صنعت در زیرساخت های انرژی باد است. با تکیه بر این منبع تجدید پذیر برای تامین نیازهای انرژی خود، هلند مترادف با آسیاب بادی محسوب می شود. براساس آمار اخیر ظرفیت باد هلند 3،431 مگاوات است که یکی از بالاترین امتیازات در اتحادیه اروپا است.هلند موقعیتی استراتژیک مناسبی را فراهم می کند که در آن شرکت هایی در سراسر اروپا، آفریقا و خاورمیانه می توانند تجارت کنند. موقعیت آن به همراه زیرساخت های برجسته باعث می شود هلند مقصد بسیاری از کشورهای برای سرمایه گذاری باشد.هلند به عنوان یكی از كشورهای برتر "تحت شبکه" از شهرت خوبی برخوردار است كه فرصت های نا محدودی را برای تجارت الكترونیكی و ارتباطات فراهم می كند. این کشور با سرمایه گذاری در جدیدترین سیستم های ارتباطی دیجیتال و اینترنت پر سرعت، پایه ای ایده آل برای توسعه بخش فناوری ایجاد کرده است.رشد اقتصادی و سطح بالای زندگی باعث می شود هلند به یک بازار بی نظیر و مملو از فرصت های سرمایه گذاری متنوع تبدیل شود. مجموعه ای از شرکتهای موفق که سهام آنها طی چند سال اخیر رشد مثبت داشته است از شرکتهای بانکی و بیمه گرفته تا فروشندگان مواد غذایی و فناوری در هلند فعالیت دارند.روش های سرمایه گذاری در هلند و مهاجرت به هلنددر حال حاضر روش های مختلفی برای سرمایه گذاری در هلند وجود دارد که برخی از آنها موجب اخذ اقامت هلند می شود. در اینجا به طور خلاصه این روش ها را شرح داده ایم. روش سرمایه گذاری امکان اخذ اقامت هلند ثبت شرکت دارد سرمایه گذاری مستقیم دارد کارآفرینی دارد از طریق خرید ملک ندارد سرمایه گذاری در بورس و سهام ندارد شرایط مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاریبه طور کلی شرایط سرمایه گذاری جهت مهاجرت و اخذ اقامت هلند به شرح زیر هستند:nbspnbspnbsp; سرمایه گذاری در یک شرکت یا موسسه هلندی حداقل بایدeuro;1،250،000 یورو باشد و امکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات برای اهداف خصوصی وجود ندارد.nbspnbspnbsp; سرمایه گذاری تجاری یا صندوق باید سبب رشد اقتصاد هلند باشد و در جهت مثبت حرکت کند بدین منظور، سرمایه گذاری توسط آژانس سازمانی هلند بر اساس سیستم امتیازات ارزیابی می شود.nbspnbspnbsp; سرمایه وارد شده باید به حساب بانکی هلندی یا شعبه بانکی خارجی واقع در هلند واریز شود. علاوه بر این، باید از طریق روشهای قانونی سرمایه تولید شده باشد.سیستم امتیاز که آژانس بر اساس آن ارزیابی خود را پایه گذاری می کند موضوعات زیر را در نظر می گیرد:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ایجاد شغل های جدی ، حداقل 10 شغل ظرف 5 سال پس از سرمایه گذاری&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ایده های نوآورانه شرکت مانند حق ثبت اختراعات یا سرمایه گذاری در ایده های نو&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ارزش بالای غیر مالی شرکت&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; میزان مدرک تحصیلی سرمایه گذار&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; میزان تجربه کاری سرمایه گذارثبت انواع شرکت در هلند و سرمایه گذاریهمانطور که اشاره کردیم جهت سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاران می توانند در هلند شرکت خود را ثبت کنند و یا یک شرکت ثبت شده را خریداری کنند. نوع شرکت با توجه به فعالیت و میزان افراد شرکت کننده و سهام دار می تواند متفاوت باشد. هنگامی که تصمیم دارید یک تجارت در هلند را راه اندازی کنید، طیف گسترده ای از شرکت ها وجود دارند. به طور عمده دو دسته وجود دارد ساختارهای تجاری غیرقابل تلفیق و ساختارهای تجاری قابل تلفیق. صاحب یک ساختار تجاری غیر قابل تلفیق برای هرگونه بدهی ایجاد شده، مسئولیت پذیری خصوصی خواهد داشت؛ در حالی که یک ساختار تجاری قابل تلفیق، جدایی بین دارایی های خصوصی و تجاری را فراهم می کند. این مورد یکی از اصلی ترین دلایلیست که بیشتر کارآفرینان خارجی برای راه اندازی یک شرکت خصوصی هلندی را انتخاب می کنند.انواع ساختارهای تجاری غیر قابل تلفیق:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; شرکت انحصاری&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مشارکت عمومی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مشارکت محدود&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مشارکت تجاری، حرفه ایانواع ساختارهای تجاری قابل تلفیق:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; شرکت محدود خصوصی (با مسئولیت محدود)&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; شرکت محدود دولتی &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; انجمن بیمه تعاون و تعاونی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بنیادها&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; انجمننکاتی درباره مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاریمشاورین ما در اینجا از جمله نکات قابل توجه برای سرمایه گذاری در هلند را شرح داده اند.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; هلند دارای پایین ترین نرخ مالیات در اروپا است که از 20% شروع می شود.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; برای معاملات بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا، مالیات بر ارزش افزوده در هلند وجود ندارد.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; هلندی ها بیشترین تعداد معاهدات را برای جلوگیری از پرداخت مالیات مضاعف در سراسر جهان ارائه می دهند.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; شرکت های هلندی در تجارت جهانی (الکترونیکی) از شهرت شناخته شده ای برخوردار هستند.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بیش از 90٪ هلندی ها انگلیسی صحبت می کنند و دومین زبان خارجی اسپانیایی و بعدی فرانسوی است.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; هلند دارای نیروی کار بسیار تحصیل کرده است. (رتبه سوم در سطح جهانی برای سطح آموزش)&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; هلند فضای تجاری برجسته و خلاق بین المللی را ارائه می دهد.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; این کشور با ارائه یک فضای حقوقی و سیاسی بسیار پایدار و همچنین روابط بین المللی عالی، از کارآفرینان و سرمایه گذاران خارجی استقبال می کند.کشور هلند چشم اندازهای بسیار مطلوبی را برای مهاجرت کاری به هلند یا سرمایه گذاری در این کشور ارائه می دهد، شرکت های هلندی به دلیل راه حل ها و ایده های نوآورانه، پیشگام و کارآمد، مشهور هستند. جهت مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و یا دیگر روش ها مشاورین و وکیلان با تجربه ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند راهنمای شما باشند. جهت ارتباط با ما می تواند بخش تماس با ما را مشاهده کنید.
ادامه مطلب

شرایط اخذ تابعیت هلند

شرایط اخذ تابعیت هلند
علاقه مندان به دریافت شهروندی هلند با رعایت شرایط اخذ تابعیت هلند می توانند در کم ترین حالت ظرف 3 سال و در بیشترین حالت ظرف 15 سال، تابعیت هلند را دریافت کنند. همانطور که می دانید هلند یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا و منطقه شنگن است و شهروندان این کشور از مزایای عضویت در اتحادیه اروپا شامل کار، سفر و در تحصیل با هزینه پایین در اتحادیه اروپا بهره مند می شوند. اخذ تابعیت هلند به صورت کلی برای افراد خارجی و مهاجرین از طریق مهاجرت به هلند و اخذ اقامت این کشور امکان پذیر است. هلند با توجه به کیفیت بالای زندگی در آن و اقتصاد پایدار و بازار مناسب کار و میزان درآمد مناسب یکی از کشور های مورد توجه برای زندگی مهاجرین در اروپا می باشد. جهت دریافت اطلاعات درباره شرایط اخذ تابعیت هلند، همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت پیشنهاد می کنند این مقاله را مطالعه کنید.درباره کشور هلندهلند کشوری در اروپای غربیست که در غرب و شمال خود با دریای شمال هم مرز است و سایر کشورهای هم مرز آن بلژیک و آلمان هستند؛ این کشور همچنین با فرانسه و انگلستان مرزهای آبی دارد. هلند یک کشور کم ارتفاع بوده و حدود یک چهارم از قلمرواش در سطح دریا یا زیر آن است. این کشور 41.543 کیلومتر مساحت دارد و کمی بزرگتر از سوئیس یا به اندازه نصف ایالت کارولینای جنوبی آمریکا می باشد؛ جزایر آروبا و کارائیب و آنتیل وابسته به هلند هستند. در سال 2010، آنتیل هلند منحل شد و جزایر تشکیل دهنده آن وضعیت جدیدی به دست آورد؛ کورسائو و سنت مارتین اکنون کشورهای مستقل در پادشاهی هلند هستند و جزایر بونیر، سنت یوستاتیوس و صبا به شهرداریهای ویژه تبدیل شده اند. این کشور حدودا 17 میلیون نفر جمعیت دارد و پایتخت و بزرگترین شهر آن آمستردام است. همچنین کرسی دولت در شهر لاهه قرار دارد.روش های اخذ تابعیت هلنددر حال حاضر با توجه به قوانین کشور هلند اخذ تابعیت هلند از روش های مختلفی امکان پذیر است که وِیژگی مشترک آنها اقامت و زندگی به مدت مشخصی در این کشور می باشد. به صورت کلی برای دریافت تابعیت هلند از طریق درخواست دو روش وجود دارد که شامل اخذ تابعیت هلند از روش گزینه اختیاری و روش درخواست روند طبیعی است. در هر حال برای دریافت تابعیت هلند روش های زیر در این دو روش مستتر شده اند:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اخذ تابعیت هلند از طریق اقامت 15 ساله&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اخذ تابعیت هلند از طریق اقامت 5 ساله&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اخذ تابعیت هلند از طریق تولد ( فرزند خواندگی)مزایای اخذ تابعیت هلنددر صورت داشتن تسلط کافی به زبان هلندی و مدارک معتبر و رعایت شرایط اخذ تابعیت هلند متقاضیان می توانند با مدت معین اقامت در هلند به صورت قانونی تقاضای تابعیت هلند را کنند. با اخذ تابعیت هلند، شما از برخی مزایا برخوردار خواهید شد و مسئولیت های خاصی را نیز به عهده خواهید داشت. برخی از نمونه ها عبارتند از:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; می توانید پاسپورت هلند را دریافت کنید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; می توانید در هر کشوری در اتحادیه اروپا زندگی و کار کنید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; می توانید در انتخابات عمومی هلند رای دهید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; شما دیگر خارجی محسوب نمی شوید و به عنوان یک شهروند هلندی از حمایت های دولت بهره مند می شوید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; می توانید ملیت هلندی را اخذ کنید.شرایط اخذ تابعیت هلند از طریق اقامت 15 سالهیکی از روش های اخذ تابعیت هلند، اقامت 15 ساله در این کشور است که اصطلاحا تابعیت اختیاری قلمداد می شود. استفاده از این روش نسبت به اقامت 5 ساله دارای مزایای بسیاریست چرا که در این روش روند اخذ تابعیت هلند بسیار ساده تر گشته و تابعیت هلند ظرف 3 ماه به فرد اعطا می شود، علاوه بر این هزینه دریافت تابعیت هلند از این روش ارزان تر می باشد. بدین منظور جهت دریافت تابعیت هلند از این روش شرایط زیر را بایستی فراهم کنید:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بایستی در هلند حداقل 15 سال به صورت قانونی زندگی کرده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بیشتر عمر خود را در هلند سپری کرده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; سن بالای 65 سال داشته باشید و 15 سال در هلند زندگی کرده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; 3 سال یا یک تبعه هلندی زندگی کرده باشید و 15 سال در هلند بوده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; یکی از والدین و یا سرپرست شما هلندی باشد و قبل از درخواست به مدت 3 سال با آنها زندگی کرده باشید.جهت دریافت تابعیت از این طریق بایستی مدارک زیر را که با یکی از زبان های هلندی، انگلیسی، فرانسوی و یا آلمانی ترجمه شده باشند را ارائه کنید.nbspnbspnbspnbsp; مدرک شناسائیnbspnbspnbspnbsp; مجوز اقامت در هلندnbspnbspnbspnbsp; گذرنامه معتبرnbspnbspnbspnbsp; دیگر مدارک خواسته شده توسط شهرداری محل اقامتاگر درخواست شما موفقیت آمیز باشد، نامه ای از شهردار دریافت خواهید کرد که تابعیت شما تایید شده و متعاقبا دعوت نامه ای از شهرداری برای حضور در یک مراسم شهروندی دریافت خواهید کرد. باید در این مراسم شرکت کنید و قسم بخورید و اعلام کنید که از قوانین پادشاهی هلند پیروی خواهید کرد. هنگامی که به طور رسمی این کار را انجام دادید می توانید برای گذرنامه هلندی درخواست دهید.شرایط اخذ تابعیت هلند از طریق اقامت 5 سالهچنانچه به مدت 5 سال در کشور هلند به صورت قانونی و مستمر زندگی کنید می توانید برای دریافت تابعیت هلند با رعایت شرایط زیر درخواست دهید. &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; باید بیش از 18 سال سن داشته باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اجازه اقامت معتبر داشته باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; باید 5 سال به طور مداوم در هلند زندگی کرده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; 10 سال اقامت در هلند داشته باشید و 2 سال قبل از درخواست پیوسته در هلند بوده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مایل باشید تابعیت فعلی خود را لغو کنید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بتوانید هلندی بنویسید، صحبت کنید و بخوانید که با گذراندن آزمون ادغام مدنی هلند در سطح A2 می توانید مدرک را ارائه کنید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; در مدت چهار سال به زندان نرفته باشید و جریمه های سنگین بیش از 81euro; یورو نداشته باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; در یک مراسم اجباری شهروندی هلندی قسم بخورید.توجه داشته باشید که هزینه این درخواست حدودا 83euro; (یورو) است و غیر قابل برگشت می باشد. لازم به ذکر است در صورت عدم موافقت می توانید با بیان دلایل درخواست تجدید نظر کنید. مدت زمان روند صدور تابعیت 1 سال به طول می انجامد.شرایط اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج و فرزند خواندگیعلاوه بر روش های گفته شده روش های دیگری برای اخذ تابعیت هلند وجود دارد که یکی از آنها ازدواج با تبعه هلند است. لذا چنانچه با یک تبعه هلندی چه مرد چه زن ازدواج نمایید می توانید در ظرف 3 سال تابعیت هلند را اخذ کنید. از جمله شرایط اخذ تابعیت هلند از طریق ازدواج:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بایستی 3 سال با همسر خود زندگی کنید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ازدواج شما به صورت مدنی ثبت شده باشد.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; به زبان هلندی یا انگلیسی مسلط باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دارای تمکن مالی برای زندگی با همسر خود باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اقامت هلند از طریق ازدواج را دریافت کرده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; شرایط اخذ تابعیت از طریق تولد یا فرزند خواندگی نیز به صورت زیر است:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; به طور قانونی به سرپرستی یک تبعه هلندی درآمده باشید.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بدون تابعیت باشید و هویت اصلی پدر و مادر اصلی مشخص نباشد. &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; از یک پدر یا مادر هلندی به دنیا آمده باشید.تابعیت دوگانه در هلندتابعیت دوگانه در هلند با توجه به قوانین مجاز نیست و برای دریافت تابعیت دوگانه بایستی به قوانین مراجعه کنید. در هر حال برای اخذ تابعیت هلند بایستی آمادگی از دست دادن تابعیت فعلی خود باشید. در موارد خاص زیر تابعیت دوگانه به متقاضی داده می شود:&bullnbspnbspnbsp; مجاز نباشید که تابعیت خود را از دست بدهید.&bullnbspnbspnbsp; به طور رسمی به عنوان پناهنده در هلند ثبت شده باشید.&bullnbspnbspnbsp; با یک شهروند هلندی ازدواج کرده باشید.&bullnbspnbspnbsp; تماس با مقامات در کشور خود غیرممکن باشد.&bullnbspnbspnbsp; چنانچه به دلایل خاص نتوانید تابعیت خود را لغو کنید.&bullnbspnbspnbsp; تابعیت شما در هلند به رسمیت شناخته نشده باشد.&bullnbspnbspnbsp; اگر تابعیت خود را از دست بدهید، حقوق مهمی را در کشور خود از دست بدهید.&bullnbspnbspnbsp; در کارائیب هلند به دنیا آمده باشید و هنوز هم در آنجا ساکن باشید.&bullnbspnbspnbsp; مجبور باشید تا خدمت سربازی را تمام کنید تا تابعیت خود را از دست بدهید.&bullnbspnbspnbsp; مجبور شوید مبلغ قابل توجهی بپردازید تا تابعیت خود را از دست بدهید.همانطور که مشاهده کردید برای اخذ تابعیت هلند بایستی در این کشور اقامت قانونی داشته باشید لذا برای این کار بایستی از یکی از روش های مهاجرت به هلند استفاده کنید و در این کشور حداقل 5 سال اقامت یابید. بدین منظور همکاران ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت می توانند مشاور شما باشند و شما را از روند و پروسه کار آگاه کنند و در این مسیر راهنمای شما باشند.
ادامه مطلب

اقامت هلند از طریق تمکن مالی

اقامت هلند از طریق تمکن مالی
اخذ اقامت هلند از طریق تمکن مالی برای افرادی که دارای سرمایه مناسب هستند و نیازی به کار و کسب درآمد ندارند امکان پذیر است. لذا متقاضیان با ارائه مستندات دال بر تمکن مالی خود می توانند در هلند به صورت یک فرد سرمایه دار اقامت یابند. البته لازم به ذکر است کلیه روش های مهاجرتی و اخذ اقامت هلند نیاز به اثبات توانایی فرد مالی برای رفع هزینه زندگی در هلند دارد. هلند در حال حاضر یکی از کشورهای مناسب اروپا از نظر اقتصادی و شرایط زندگیست و یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت و اقامت در اروپا می باشد. بحث تمکن مالی به صورت مستقیم ارتباط با میزان هزینه های زندگی در هلند را دارد به طوری که فردی که تمکن مالی دارد برای زندگی در هلند نباید دچار مشکل شود. موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت در ابن مطلب اقامت هلند از طریق تمکن مالی را شرح می دهد.اخذ اقامت هلندهلند کشوری با جامعه ای آزاد با مرزهای باز شناخته می شود و هلندی ها به تحمل خود نسبت به سایر فرهنگ ها و مذاهب افتخار می کنند و اعتقاد بر این دارند که آنها از مهاجران و پناهندگان از سراسر جهان استقبال می کنند. این کشور با توجه به وضعیت مناسب اقتصادی خود به یکی از کشورهای غرب اروپا برای مهاجرت تبدیل شده و بسیاری به دنبال مهاجرت به هلند هستند. البته موج عظیم مهاجرت در سال های اخیر به خصوص مهاجرت مردم سوریه، عراق و این کشورها موجب شده تا سیاست های مهاجرت حتی در هلند نیز سخت تر شود. با این حال اخذ اقامت هلند از روش های مختلفی امکان پذیر است و شما با دریافت مشاوره تخصصی در این باب و مناسب با شرایط خود با موسسه ما می توانید به هلند مهاجرت کنید و اقامت هلند را از طرق مختلف کسب کنید.مزایای اخذ اقامت هلند ار طریق تمکن مالیافرادی که دارای سرمایه بسیار هستند و به دنبال مهاجرت و اخذ اقامت هلند هستند می توانند از روش تمکن مالی استفاده کنند و از سختی های روش های دیگر به دور باشند. هلند در حال حاضر جزو کشورهای پایدار اروپا از نظر اقتصادی است و میزان سرمایه هر فرد در این کشور رو به رشد می باشد و فاکتورهای حفظ سرمایه و فاکتورهای سرمایه گذاری به سمت مثبت حرکت می کند. در اینجا مزایای استفاده از تمکن مالی برای اخذ اقامت هلند شرح داده شده است.nbspnbspnbspnbsp; اخذ اقامت هلند بدون نیاز به ارائه مدرک زبانnbspnbspnbspnbsp; امکان سرمایه گذاری در هلند با ریسک بسیار پایینnbspnbspnbspnbsp; عدم نیاز به پیچیدگی های تمدید اقامتnbspnbspnbspnbsp; امکان اقامت اعضای خانواده در هلندnbspnbspnbspnbsp; درصد بالای پذیرش اقامت nbspnbspnbspnbsp; عدم نیاز به مجوز کارnbspnbspnbspnbsp; کوتاه بودن زمان و روند کارnbspnbspnbspnbsp; امکان دریافت اقامت دائم و اخذ تابعیت هلند nbspnbspnbspnbsp; عدم محدودیت سنیشرایط اخذ اقامت هلند از طریق تمکن مالیشرط اصلی دریافت اقامت هلند از طریق تمکن مالی اثبات این موضوع است؛ لذا فرد متقاضی با مراجعه به سفارت خانه هلند این موضوع را اعلام می کند و با ارائه مدارک لازم تمکن مالی خود را اثبات می نماید. علاوه بر این هدف فرد برای زندگی و اقامت در هلند نیز مهم می باشد؛ در هر صورت فرد با ارائه حساب بانکی شش ماه اخیر خود و میزان سرمایه در آن می تواند نشان دهد که دارای تمکن مالی است. علاوه بر این به طور کلی فرد بایستی نشان دهد ماهیانه دارای درآمد مشخصی است و نیاز به کار برای اخذ درآمد در هلند را ندارد؛ کما اینکه ممکن است اصلا به فردی که تمکن مالی دارد اجازه کار در هلند داده نشود. در اینجا از جمله مدارک لازم که فرد برای اثبات تمکن مالی خود در هلند نیاز دارد، ذکر شده است:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; حساب بانکی 6 ماه اخیر و میزان سود &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; میزان سود دریافتی از سهام و یا سود شرکت ها و سازمان&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دریافت حقوق بازنشستگی ماهیانه و اثبات آن&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دریافت اجاره رسمی از املاک و مستغلات &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مراحل اخذ اقامت هلند از طریق تمکن مالی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; در اینجا مراحل اخذ اقامت هلند از طریق تمکن مالی شرح داده شده است.&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; مراجعه به سفارت و اعلام درخواست اقامت هلند از روش تمکن مالی&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دریافت فرم و تکمیل آن &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; عقد قرارداد و جمع آوری مدارک مورد نیاز&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; دریافت دعوتنامه از سفارت خانه&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; شرکت در مصاحبه و بیان هدف از اقامت در هلند و انتخاب هلند&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ارائه محل اقامت و آدرس&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ارائه بیمه نامه به ارزش حداقل 3000euro;&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; درخواست ویزای MVVاقامت اعضای خانواده از طریق تمکن مالیهمانطور که اشاره شد دریافت اقامت هلند از طریق تمکن مالی برای اعضای خانواده شامل فرزند مجرد زیر 18 سال و همسر فرد امکان پذیر است. لازم به ذکر است در صورت درخواست این اقامت میزان مبلغ برای اثبات تمکن مالی فرد چند برابر می شود لذا فرد بایستی مدارک دال بر این میزان سرمایه و تمکن مالی را بایستی ارائه دهد. جهت داشتن دید کافی برای رفع هزینه های زندگی در هلند هر فرد حداقل بایستی 500euro; (یورو) ماهیانه برای خود در نظر بگیرد؛ البته در نظر داشته باشید که موافقت تمکن مالی شما در صورت دریافت نامه از کنسولگری می باشد و مبلغ خاصی برای تمکن مالی اعلام نشده اما شرایط اعلام شده به صورت ترکیبی از مدارک دال بر اثبات تمکن مالی فرد باشد.اقامت دائم هلند از طریق تمکن مالیچنانچه بتوانید از طریق تمکن مالی در هلند اقامت یابید می توانید پس از گذشت 5 سال زندگی در این کشور اقامت دائم هلند را بدست آورید. لازم به ذکر است در این مورد اقامت شما در 5 سال بایستی قانونی باشد و در صورت اتمام اعتبار ویزای بلند مدت، تمدید شود. پس از 5 سال اقامت بی وقفه در هلند با اجازه اقامت هلندی برای مدت معینی، می توان درخواست مدت اقامت را برای مدت نامحدود درخواست کرد، اگر متقاضی تمام الزامات اتحادیه اروپا را رعایت کند اجازه اقامت دائم به وی ​​داده می شود. لازم به ذکر است متقاضی پس از دریافت اقامت دائم هلند دیگر نیازی به اثبات تمکن مالی خود ندارد و همچنین می تواند بدون کسب اجازه در این کشور کار کند. متقاضی برای درخواست اجازه اقامت دائم هلند باید شرایط عمومی زیر را رعایت کند:&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; ارائه گذرنامه معتبر&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; بیمه سلامت&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; عدم سابقه کیفری&bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; حداقل 5 سال اقامت قانونی در هلند &bullnbspnbspnbspnbspnbspnbspnbsp; اقامت طی 5 سال باید بدون وقفه باشداقامت در هلند و سرمایه گذاریافرادی که از طریق تمکن مالی در هلند اقامت می یابند همچنین می توانند در این کشور سرمایه گذاری کنند. البته این افراد در صورت داشتن سرمایه 1,250,00euro; (یورو) از همان ابتدا می توانند مهاجرت به هلند از طریق سرمایه گذاری را انتخاب کنند. یکی از دلایل اقامت در هلند می تواند تجارت در این کشور باشد. ایجاد تجارت و سرمایه گذاری در این کشور دارای مزایای زیر است.nbspnbspnbspnbsp; بازار اروپا به شما امکان را می دهد تا به طور آزادانه در سراسر اتحادیه اروپا تجارت کنید.nbspnbspnbspnbsp; هلند دارای بنادر مهم تجاری است که بطور لحظه ای تجارت شما را به کل جهان وصل می کنند.nbspnbspnbspnbsp; هلند یک عضو اصلی پایدار در اتحادیه اروپا است و باعث می شود شرکت شما قابل اعتماد به نظر برسد.nbspnbspnbspnbsp; هلندی ها به دلیل مهارت های تجاری بین المللی و دسترسی به بازارهای عظیم بین المللی مشهور هستند که البته این امر در دسترس شما نیز خواهد بود.nbspnbspnbspnbsp; نیروی کار در هلند از دیرباز دارای تحصیلات خوب و دو زبانه بوده است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا به مجموعه ای از فرصت های استخدام فوق العاده برای شرکت خود دسترسی پیدا کنید.nbspnbspnbspnbsp; هزینه برای راه اندازی یک تجارت در هلند در مقایسه با بسیاری از کشورهای همسایه نسبتا کم تر است.nbspnbspnbspnbsp; به دلیل همین موارد و موقعیت قوی زیرساختی، هلند در حال حاضر جزو بیست اقتصاد جهان است. جهت مهاجرت از طریق تمکن مالی و یا سرمایه گذاری به دیگر کشورها نیز می توانید بر روی تجربه و تخصص مشاورین ما در موسسه حقوقی سفیران سروش سعادت تکیه کنید و برای اخذ مشاوره از طریق تلفنی و یا به صورت حضوری اقدام کنیدnbsp;
ادامه مطلب

ثبت پرسش